Kasno sinoć u Gračanici je ipak postavljen bilbord povodom predstojećeg Vidovdana. Međutim, poruka je drugačija.
Nešto pre ponoći, radnici Opštine Gračanica postavili su bilbord na kojem piše – “Vidovdan 2026. Dobro došli u Gračanicu”.
Postavljanju bilborda prisustvovali su gradonačelnik Gračanice Novak Živić ali i pojedini dorektori opštinskih odeljenja.
Podsetimo, tokom jučerašnjeg dana pripadnici Kosovske policije nisu dozvolili postavljanje bilborda sa porukom – “Zavet Vidovdana”. Kako je rečeno, njima je zasmetala reč “zavet” u poruci.
Taj postupak policije osudio je direktor Kancelarije za KiM Petar Petković.
Inače, postavljanje bilborda inicirala je upravo Opština Gračanica a povodom predstojećeg Vidovdana.
Izvor :
Radio KIM


