Zbog kvara na dalekovodu meštani opštine Gračanica su bez struje od 10.30 časova, kazao je za RTV Kim direktor Odeljenja javnih službi u ovoj lokalnoj samoupravi Vladica Trajković.
Prema njegovim rečima u toku su radovi na dalekovodnoj mreži.
„Informacija sa terena od strane KEDS-a je da je došlo do kvara na dalekovodu, da su ekipe izašle da saniraju kvar i nadamo se na će uskoro problem biti rešen i puštena struja“, naveo je on.
Podsetimo, Gračanica, Badovac, Kišnica, Sušica i Gornja Gušterica su bez električne energije danas od 10.30 časova.
Izvor :
RTV KIM


